Recenze

Budeme rádi i za vaše postřehy ze hryLukáš Červinka: Řekl jsem to jednou a řeknu to znovu. Nejlepší úniková hra na které jsem zatím byl :) Doporučuji všem (začínajícím i pokročilým) únikářům.

Martina E.: Promyšlená úniková hra - pestrost rébusů a úkolů, prostředí s detaily, které dohromady vytváří tu správně napjatou atmosféru a obtížnost motivující k potrápení mozkových závitů - doporučuji!

Tereza P: Tohle byla moje druhá exit game a moc jsem si ji užila (i přestože jsme včas uniknout nestihli :D). Personál byl velmi vstřícný a jakožto česko-anglický tým, jsme se všichni dobře domluvili. Byli jsme na to čtyři a řekla bych, že to je tak ideální počet. Čeká vás spousta zapeklitých úkolů na kvalitní úrovni a detailů, kterých si napoprvé nevšimnete nebo nestihnete včas najít - lepší jít ve více než dvou lidech.

Dominika: V úžasném prostředí pražského sklepení jsem se cítila jako ve filmu, hádanky a vůbec celé prostředí upíčí únikové hry je velice propracované, člověk se rozhodně nenudí! Určitě vřele doporučuji!

Veronika L.: V Praze máme za sebou téměř všechny únikovky, takže máme rozhodně s čím srovnávat. Chess Key room se určitě řadí k samotnému vrcholu únikovek v této lokalitě. Majitelky jsou velice sympatické a je vidět, že vše dělají s láskou a nadšením :). Kulisy a atmosféra jsou parádní od začátku do konce a věřte mi, že se po celou dobu určitě nebudete nudit. Vše má hlavu a patu a na vše se dá logickou úvahou bez problému přijít.

Doporučovala bych akorát vzít s sebou na tento zážitek skupinku většího počtu lidí. Pro dva je celá hra - vzhledem k počtu zámků a hádanek - velice náročná a hráči s méně zkušenostmi by si nemuseli hru užít natolik, jak si tato místnost zaslouží.

Děkujeme za super zážitek, určitě Vás budeme v našem okolí doporučovat :)

Lukííno: Musím říct, že to byla jedna z těžších únikových her, které jsem se zúčastnil. Všechno skvěle připravené, úzasná atmosféra, DOPORUČUJU všem vyzkoušet. Personál milý, vstřícný, za mě 10 z 10.. :)

Marvin: Málokdy se povede skloubit zajímavé téma, věrohodně vypadající prostředí, nenásilné zabudování šifer a pěkné technické vychytávky, jako se to podařilo v Chess KEY Room. Hráli jsme tu ve dvojici a utekli čtyři vteřiny po limitu (takže pár kapek krve nás to symbolicky stálo :)). Nemá smysl vyzdvihovat něco konkrétního, funguje to perfektně jako celek. Majitelky patří k nadšencům, jejich úsilí se jim určitě vrátí. Doporučuji všema deseti.