Teambuilding

Originální a moderní teambuilding v centru Prahy!


Naše úniková hra je navržena tak, aby příjemným a zábavným způsobem otestovala schopnost práce v týmu, komunikaci, myšlení „out of the box“, ale hlavně aby Vás semkla dohromady!

Již samotný úvod této hry vrhá na hráče trochu jiný dojem než u ostatních her, kde se vchází na upravenou recepci. Do prostoru Chess KEY Room scházíte po schodech za tmy při světle loučí a room master vám po objasnění pravidel také řekne, co vás čeká za robustními plechovými dveřmi, které mají kliku jen z jedné strany. Čeká vás krásná autentická hrobka plná rébusů, šifer, ale i hledání. Prostor působí opravdu reálným dojmem a rekvizity skvěle zapadají do prostředí. Hra je koncipovaná spíše pro více hráčů a to především proto, že sled není lineární a hádanek je tam opravdu nadprůměrné množství. Málokterá skupinka unikne upírovi, který vstává z hrobky vždy po 60ti minutách. A proto je hra Chess KEY Room pořádná výzva!

Užijete si spoustu zábavy a o Vašem zážitku si budete ještě dlouho povídat.

Sdělte nám své představy a my vám zrealizujeme nezapomenutelný teambuilding!

Pro teambuilding s větším počtem hráčů využíváme nedalekou únikovou hru Maphia.cz a díky tomu jsme schopni odbavit dvojité množství hráčů.

Prosím kontaktuje nás na emailové adrese:
info@chesskeyroom.com

Máte práce plnou hlavu? Přijďte vypnout!

  • -
  • -
  • -